Nasze Bestsellery

Magnetyczny super-kompaktowy filtr do kotłów gazowych

MG1 firmy RBM jest filtrem magnetycznym, który może zbierać wszystkie zanieczyszczenia w systemie, uniemożliwiając ich cyrkulację w nim, co zapobiega zużyciu i uszkodzeniu pozostałych elementów tworzących system, cyrkulatorów i wymienników ciepła w szczególności.

Podkotłowy, super-kompaktowy filtr magnetyczny do kotłów gazowych

MG2 firmy RBM to filtr magnetyczny, który wywiera skuteczne i ciągłe działanie ochronne na kocioł, ograniczając obieg cząstek – magnetycznych i niemagnetycznych, które grożą uszkodzeniem systemu od momentu instalacji i od pierwszego dnia eksploatacji.

Samoczyszczący magnetyczny filtr zbierający osad w pompach grzewczych

MP1 firmy RBM zapewnia skuteczne zbieranie zanieczyszczeń w instalacji, zbierając cząstki pochodzące z procesów korozji i foulingu oraz zapobiegając ich obiegowi.

Samoczyszczący się magnetyczny filtr do usuwania osadów

MP2 firmy RBM chroni wydajność pomp ciepła poprzez usuwanie zanieczyszczeń powstałych w procesach korozji i skalowania podczas normalnej pracy systemu.

Wielofunkcyjny magnetyczny filtr separujący zanieczyszczenia

SAFE CLEANER 2 firmy RBM służy do rozwiązywania problemów spowodowanych przez cząstki zewnętrzne z procesów korozji i foulingu, chroni system i zapobiega uszkodzeniu komponentów z powodu ciągłego obiegu zanieczyszczeń.