Firma R.B.M. S.p.A. została założona przez rodzinę
Bossini w 1953 roku w Lumezzane (BS). Dziś jest
wiodącym przedsiębiorstwem w branży hydraulicznej,
działającym na całym świecie. Posiada cztery zakłady
produkcyjne w Brescii: dwa dla produkcji elementów
mosiężnych i dwa dla przetwórstwa tworzyw
sztucznych. W celu zapewnienia najwyższego poziomu
jakości RBM rozwija wszystkie swoje produkty.

„Pasja dla innowacji” znajduje odzwierciedlenie w całkowitej
automatyzacji, która pozwala firmie na osiągnięcie
bardzo wysokich standardów oraz zwiększenie mocy
produkcyjnych.

 

 

 

 

W naszej działalności stawiamy wyłącznie na współpracę ze sprawdzonymi markami. To właśnie dlatego do naszego katalogu oraz na półki sklepowe naszych kontrahentów trafiły produkty RBM. Ten producent zaprojektował filtry i separatory do instalacji, zawory do instalacji oraz cały, obszerny system instalacyjny, który od wielu lat cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Wszystko to zasługa niezawodności, trwałości oraz innowacyjności rozwiązań tego producenta.

Wytrzymałe produkty

Filtry, separatory oraz zawory do instalacji są projektowane i wytwarzane z najwyższą starannością, aby zapewnić najefektywniejsze działanie i ochronę przed zanieczyszczeniami. Produkty zapewniają skuteczną eliminację zanieczyszczeń, chroniąc instalacje przed uszkodzeniami i przedłużając ich żywotność. Dzięki produktom RBM mogą Państwo być pewni, że medium przepływające przez instalację jest wolne od szkodliwych substancji.

Zawory do instalacji to kluczowy element oferty tego cenionego producenta. Elementy te cechują się nie tylko precyzją działania, ale także solidną konstrukcją, która zapewnia długotrwałe użytkowanie. Oferowane są rozwiązania o różnych typach sterowania, np. kulowe, zwrotne, kulowe jedno- i wielotorowe, czy zawory sterowane elektrycznie. Dzięki temu, produkty są odpowiednie zarówno do zastosowań w przemyśle, jak i w domowych instalacjach.

Nasze produkty

URZĄDZENIA ZABEZPIECZAJĄCE INSTALACJE

ARTYKUŁY CHEMICZNE

REDUKTORY CIŚNIENIA

TERMOSTATYKA
ZŁĄCZKI/ZAWORY MOSIĘŻNE