Energochłonność jest w dzisiejszym świecie największą bolączką większości branż. Wzrost cen prądu i gazu zmusza firmy do ograniczenia produkcji, wpływa na konkurencyjność, a także hamuje inwestycje. Dlatego nowoczesne instalacje dla przemysłu to konieczność, przed którymi stają zarządy i właściciele firm. Proponujemy efektywne i korzystne finansowo rozwiązania systemów grzewczych i sanitarnych dla firm, co pozwala na budowę nowych lub modernizację starych konstrukcji na te efektywniej wykorzystujących energię i wodę.

Zwiększ swoją konkurencyjność
Efektywność, jaką muszą wyróżniać się przemysłowe instalacje sanitarne i grzewcze, jest ważnym elementem, który wpływa na ograniczenie kosztów prowadzenia działalności. Warto połączyć wydajność tych systemów z ekologią, np. poprzez montaż paneli fotowoltaicznych na dachach hal produkcyjnych. Własny prąd może być wykorzystany do oświetlenia czy zasilania mniej energochłonnych maszyn, a także wspomagania ogrzewania.
Dla ogrzania wnętrz warto także wykorzystać węzły odzysku ciepła. Zapewniamy profesjonalne projektowanie takich systemów przeznaczonych dla różnych gałęzi przemysłu. Duża ilość odzyskanej energii może być dodatkowo wykorzystana do ogrzewania lub chłodzenia wody, a nawet wytwarzania dodatkowego prądu. Zajmiemy się nie tylko samym projektowaniem, ale także obsługą i montażem. To kompleksowa i, co ważne, proekologiczna oferta dla działalności produkcyjnej. Zachęcamy do zwrócenia uwagi na oferowane przez nas przemysłowe instalacje grzewcze czy sanitarne, a w razie wątpliwości do kontaktu.